در حال نمایش 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

دنیای ریل کیت سرور می‌تواند بسیار پیچیده و گیج کننده باشد، خصوصاً اگر که شما یک IT man خبره نباشید و یا با طیف گسترده‌ای از سرورهای Dell و HP آشنایی نداشته باشید.

ریل‌های سرور یکی از اجزای مهم رک سرور است. ریل‌ها سرورها را در جای خود نگه می‌دارند و بسته به نوع ریل‌هایی که دارید، به شما امکان می‌دهند به سیستم خود سرویس دهید و یک ساختار کارآمد و قابل دسترسی را ایجاد کنید.

ریل‌ها ممکن است گاها کمی مشکل ایجاد کنند، برخی از ریل‌ها فقط با سیستم‌های خاصی سازگار هستند و برخی دیگر به نصب ابزار نیاز دارند.

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم ریل‌های مورد نیاز خود را به سرعت و با هزینه مناسب تهیه کنید، و مهم‌تر از همه، شما را از ریل‌هایی که به کار شما نمیاید رها سازیم!

نکاتی برای انتخاب ریل کیت سرور مناسب

در این بخش به برخی از نکات و پیشنهادات اساسی که به شما در یافتن ریل مناسب برای سرور Dell یا HP شما کمک می‌کند می‌پردازیم.

ریل ثابت یا ریل کشویی کدام یک مناسب شماست؟

هنگامی که با ریل کیت‌ها سر و کار داشته باشید، می‌دانید که آن‌ها به دو دسته ریل‌های کشویی و ریل‌های استاتیک طبقه بندی می‌شوند.

ریل کیت‌های کشویی

به شما این امکان را می‌دهند سیستم خود را کاملاً از داخل رک گسترش دهید که که باعث می‌شود به خوبی بتوانید سرویس‌های مربوط به سرور را داخل خود رک بدون نیاز به اینکه بخواهید آن را از رک جدا کنید انجام دهید.

ریل کیت‌های استاتیک یا ثابت

ریل‌های استاتیک توانایی گسترش سیستم و سرویس دهی آن به آسانی ریل کشویی را به شما نمی‌دهند، اما انعطاف بیشتری با انواع قفسه‌ها و تاسیساتی که پشتیبانی می‌کنند، دارند.

خرید ریل کیت سرور

اگر برای سرور Dell PowerEdge یا HP ProLiant خود به ریل نیاز دارید، جای درستی آمده‌اید!

ایران اچ پی سرور مجموعه گسترده‌ای از ریل کیت‌ها را مخصوص سرور‌های HP dl360 g7, dl360 g8, dl380 g8 و g9 که تضمین شده متناسب با نیازهای خاص شما هستند را ارائه می‌دهد. ریل کیت سرور موجود ما شامل انواع 1U ،2U و 3U هستند که هرکدام دارای حداکثر وزن 200 پوند هستند.

اگر به دنبال ریل کیت برای سروری هستید که در سایت ذکر نشده است، لطفا با ما تماس بگیرید. ما ممکن است ریل کیت مناسب برای رک شما را داشته باشیم.

هدف ما در ایران اچ پی سرور این است که با هزینه‌ای پایین‌تر نسبت به هر جای دیگر و با کیفیت بالا تجهیزات سرور را به مشتریان خود ارائه دهیم.

اگر ریل کیت مورد نیاز شما را نداشته باشیم، تمام تلاش خود را می‌کنیم تا یکی برای شما پیدا کنیم!